Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Соледарської міської ради

84560, Донецька область, Бахмутський район, селище Володимирівка, вул.Гагаріна, 135, [email protected]

Команда юних пожежних «Палаючі серцем»

4 квіт. 2018
4 квітня 2018 року команда юних пожежних «Палаючі серцем» Володимирівської ЗОШ І-ІІ ступенів взяла участь у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Мета даного конкурсу - навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуація, розвиток та прояв особистих творчих здібностей дітей, популяризація серед дітей і молоді здорового й активного способу життя. Команди дружин юних пожежних Соледарської  громади брали участь в таких випробуваннях: «Візитка», «Безпечна прогулянка»,   домашнє завдання «Людина в надзвичайній ситуації». Виступи юних команд оцінювало компетентне журі, яке і визначило переможців  та лауреатів конкурсу. І хоча наша команда не здобула призового місця, але головне, що учні отримали яскраві враження, позитивні емоції, нових друзів та перейняли досвід у інших команд.